Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6rząd przede wszystkim, powinien udzielić pierwszej pomocy, a nie spie. W Smoleńsku też tak było. A potem szczucie i teorie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No cóż pewnie gamoniu nie wiesz ale już od kilku lat większość samochodów klasy wyższej jest non stop on line nie ma np. opcji zmiany przebiegu i innych parametrów poza serwisem, więc to co powyżej przeczytałem może być jak najbardziej realne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A dlaczego na sprowadzone z USA, a nie zrobione własnoręcznie przez Cebulaków? Bo Cebulaki nie mają własnej motoryzacji... Ahahaha jaka szkoda. Cebularze-Paprykarze 100 lat za Rumunią, 200 lat za Czechami, 500 lat za ruskimi i 1000 za niemiaszkami. Bohaterscy husarzy Sebixy muszą wozić swoje biedne...
A dlaczego na sprowadzone z USA, a nie zrobione własnoręcznie przez Cebulaków? Bo Cebulaki nie mają własnej motoryzacji... Ahahaha jaka szkoda. Cebularze-Paprykarze 100 lat za Rumunią, 200 lat za Czechami, 500 lat za ruskimi i 1000 za niemiaszkami. Bohaterscy husarzy Sebixy muszą wozić swoje biedne Dupska w 3 paski w zdezelowanych, 20 letnich bmkach i skodach, o ładach nie mówiąc, bo sami są zbyt ograniczeni żeby zrobić coś samemu. Hahaha
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie ma się czym przejmować to tylko schizofrenia paranoidalna...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie, przecie jurek1102(autor wstawki) sam tego komenta napisał, by móc później wrzucić na wiochę :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chętnie odsprzedam rządowi swoje auto bez elektronicznych bajerów. Pomogę też pozbyć się trefnych Niemieckich limuzyn. :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane