Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

WOŁOMIN? JUŻ na wokandzie ;)

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
9 lat temu

Wołomin to 900 mln, a gdzie reszta.

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

KTOŚ CIĘ OSZUKAŁ?

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

8 lat MIELI na to by "sprawę załatwić" i teraz nagle piszą, że KNF nie miał nadzoru bo PIS? Robiłeś koopę wczoraj, czy 8 lat temu?

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
9 lat temu

Niezlaezna.pl i jej artykuł - Afera SKOK Wołomin pod podwójną prokuratorską lupą.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

@mikojan321 Przez 8 lat nie mogli załatwić sprawy, nie mieli czasu, bo kradli na lewo i prawo. Wszystkiego się nie da na raz ogarnąć.

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
9 lat temu

no dobra KRADLI i to co ROBILI najlepiej ;)

0

Zglos komentarz

M
marcinek235 😏 Szyderca
9 lat temu

Ustawa uchwalono już 5 listopada 2009 r, ciekawe jak opcja blokowała jej wprowadzenie w życie.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Wyłącznie polski kapitał: wyłącznie Polaków okradają.

0

Zglos komentarz

P
Pawelmarta 🏹 Łowca
9 lat temu

Zapytaj komoruskiego

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

A my Pańskich pieniędzy nie mamy, i co nam Pan zrobi? Pewnie wytransferowane na konta do Luksemburga ;)

0

Zglos komentarz

M
markofun 😏 Szyderca
9 lat temu

Ja slyszalem juz od poczatku lat 90 ze Wolomin i Pruszkow to tereny mafi, niby paru posadzili ale teraz maja placic odszkodowania za niewinnosc. Teraz wielkie zdziwienie

0

Zglos komentarz

Reklama