Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
seth11 🏹 Łowca
9 lat temu

Platforma w ciągu ośmiu lat nic nie zrobiła z winy PiSu.

0

Zglos komentarz

G
goblin83 😏 Szyderca
9 lat temu

Żal co za pajacowanie masakra - pod koniec kadencji powiedzą że nic się nie udało zrobić bo Tusk im wszystko zepsuł - nieudacznicy...

0

Zglos komentarz

F
Fixumdyrdum Czysta Moc
9 lat temu

Nie długo dzięki temu całemu pisowi (tfu,tfu) Polska w świecie będzie traktowana jak taki "głupek wioskowy". Już się śmieją po kątach i wcale lepiej nie będzie.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Oszolomy nie mają na kogo winy zwalać za swoje nieudacznictwo to dalej zważają na Tuska. Żenada i wstyd...

0

Zglos komentarz

Reklama