Reklama
Reklama

Komentarze

4
R
ryjryj 😏 Szyderca
9 lat temu

Masz rację!!!

0

Zglos komentarz

Z
zofia749 😏 Szyderca
9 lat temu

Bezpieczniej jak latają niż jak jeżdżą!

0

Zglos komentarz

B
bacaglaca 🌟 Padawan
9 lat temu

no akurat z tym muszę się zgodzić.nie pomyślałem o tym ale trochę przeginają.miało być uczciwie i skromniej a jest na bogato.

0

Zglos komentarz

R
rogerwiocha 🎖️ Snajper
9 lat temu

jak rudy i reszta ekipy latali też protestowałeś ???? Zgadzam się z wpisem Zofii749

0

Zglos komentarz

F
faflun55 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ryży złodziej też latał

0

Zglos komentarz

Reklama