Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3GW?czy lisweek.TO literatura"wiarygodna"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raczej prawo, a konkretnie USTAWA z dnia 30 listopada 2016 r. o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego Art. 16. 1. Wynagrodzenie zasadnicze sędziego Trybunału stanowi wielokrotność podstawy ustalenia tego wynagrodzenia, z zastosowaniem mnożnika 5,0. 2. Podstawę ustalenia wynagrodzenia zasadn...
Raczej prawo, a konkretnie USTAWA z dnia 30 listopada 2016 r. o statusie sędziów Trybunału Konstytucyjnego Art. 16. 1. Wynagrodzenie zasadnicze sędziego Trybunału stanowi wielokrotność podstawy ustalenia tego wynagrodzenia, z zastosowaniem mnożnika 5,0. 2. Podstawę ustalenia wynagrodzenia zasadniczego sędziego Trybunału w danym roku stanowi przeciętne wynagrodzenie w drugim kwartale roku poprzedniego, ogłaszane w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej "Monitor Polski" przez Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego na podstawie art. 20 pkt 2 ustawy z dnia 17 grudnia 1998 r. o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A politruk oblech"sedzia" rzeplinski brał 30 000 i wziął 280 000 odprawy, babsko gerdsorf wykonawca lewackich polecen tez"sedzia" reklamuje ze 27 000 to mało.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a ten to, a ten tamto ..miło, że ciągle porównujesz swoich ulubieńców do pełowskich cwaniaków i złodziei:) w tym porównaniu wcale nie wypadają gorzej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
zdecydowanie za dużo zarabiają ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane