Reklama
Reklama

Komentarze

6
J
jax1978 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Wystarczy mieć wypasioną furę, kilku "goryli" w obstawie, hajs i posłuch u ziomków a sprawa małego qtasa schodzi na dalszy plan ;)

0

Zglos komentarz

G
gordonthompson 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

On uprawiał jakiś sport?

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
9 lat temu

Klasyczne zaoranie się.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Nie śmiejcie się z Yaro, bo rano w tv był niejaki Bielan, który ponoć NIGDY nie pracował zawodowo i całe swoje życie utrzymywany jest przez podatników.

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
9 lat temu

taaa a ja sobie napisze, że schetyna ma pipkę, sprawdzone info:)

0

Zglos komentarz

T
tata493 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Taaa. A Schetyna ma dużego ....,ale do Belgii pojechał ....

0

Zglos komentarz

Reklama