Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Naprawdę tragedia....Gw ma co pisac..../serio-jakie to ma znaczenie skoro komputer z wypadkowego samochodu ma zapis/""najprawdopodobiej celowo"TYPOWY SZECHTERYZM-MICHNIKOWSZCZYZNA/
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ty to tak poważnie, czy PiSdzielstwo już ci mózg wyżarło i przestałeś myśleć?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kupa po twoich wypowiedziach widać że masz fioła na punkcie GW itp. Poproś psychiatrę o silniejsze lekarstwa bo te nie dają rady :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
PiSdzielska zmiana! Masz wypadek z rządową limuzyną. Prokurator podlega pod ministra sprawiedliwości, który podlega pod premiera. I co? Co możesz rządowi zrobić? Możesz rząd w d**ę pocałować! Możesz iść jeszcze do sądu. Ale sędzia też będzie niedługo podlegał pod ministra sprawiedliwości i pod sejmo...
PiSdzielska zmiana! Masz wypadek z rządową limuzyną. Prokurator podlega pod ministra sprawiedliwości, który podlega pod premiera. I co? Co możesz rządowi zrobić? Możesz rząd w d**ę pocałować! Możesz iść jeszcze do sądu. Ale sędzia też będzie niedługo podlegał pod ministra sprawiedliwości i pod sejmową większość. Prawo jak w ROSJI!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jestem ciekawy, który nieudacznik poniesie za to konsekwencje sluzbowe i dostanie zarzut niedopelnienia obowiązków... Na każdym kroku kłamią i kombinują że się nie pogrążyć. Wstyd na cały świat.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślą że Polacy to głupki i dadzą się robić w ch*ja. Poczekamy do wyborów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Raptem czarna skrzynka się zepsulaysię zepsulan zaraz chwila moment gdzieś to już słyszałem czy nie nie chodziło czasem o Smoleńsk?. Przypadek? a może celowe działanie ruskich agentów?:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane