Reklama
Żarty sie skończyły ptysie, wracam z urlopu do MON

Żarty sie skończyły ptysie, wracam z urlopu do MON

przez S221 — 9 lat temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

ku (nie)chwale ojczyzny panie aptekarzu!!!

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

I znów zacznie się wielkie posmiewisko, dał by sobie spokój bo wstyd na całego.

0

Zglos komentarz

C
coyote33 🎖️ Snajper
9 lat temu

Z nowym zapasem żelu dla antoniego.

0

Zglos komentarz

F
faza106 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ryj w sam raz do obicia

0

Zglos komentarz

Reklama