Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
10cała ta partia to zlepek politycznych prostytutek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Night, wstawiałeś to wczoraj z konta "Antykamera" :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety muszę cie zmartwić ale nie wstawiałem z konta "Antykamera" .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Faktycznie - zmartwiłeś mnie. W takim razie, albo to wstawił Anty z konta Night, albo dostajecie te same memy z tego samego źródła. Ale o to Cię nie posądzę, bo artysta słysząc podobną, haniebną potwarz pewnie chciałby się pojedynkować... :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
miszka lepiej zapraszam na browara może ci się odechcę bzdury pisać :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślałem, że wymieniamy się poglądami... że to istota demokracji. A Ty mi tu, że bzdury piszę. I jak tu się nie pojedynkować? Nawet na niedopite browary?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nightcrawler trolownię uprawiasz i to tanią...dla przeciwników kandydatury Wolskiego, też Ci podam cytat z Piłsudksiego "Skoro Niemcy mnie chwalą, zastanawiam się, com złego dla Polski uczynił"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@ rage100 - W końcu odkryłeś, że nocnik nie jest do dyskusji... :-o
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko dzisiaj te słowa Marszałka dotyczą całej klasy politycznej. Od lewactwa po pseudo prawicę z POpłuczynami PO czasach minionych włącznie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Piłsudski powiedział to samo co Saryusz Wolski:wysiadam na przystanku Polska.obaz pozostawili lewactwo .....GORSZEGO KANDYDATA JAK TUSK ANTYPOLAK NIE MA.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
człowieku co ty zrobiłeś dla kraju dobrego... a zapomniałem wyjechałeś już dawno i to do niemiec /obywatelstwo po ojcu z wermahtu/, więc milcz szumowino...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli Piłsudski mówił o tobie i tobie podobnym!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
dziwne że soros płaci wam za duble...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zacznij czytac nieuku:)))to nie cytat z Piłsudskiego głąbie ha,ha,ha!!!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane