Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
daniel1506 🌟 Padawan
9 lat temu

Raczej de**l wyebał się pod autobus.

0

Zglos komentarz

M
michal.strogow 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Po tobie zostałaby plama gó.na

0

Zglos komentarz

D
daniel1506 🌟 Padawan
9 lat temu

Taka jak ty;) Widzę, że zasiłek z MOPS-u i 500+ pobrałeś bo masz na neta kasę;p

0

Zglos komentarz

Reklama