Reklama
Reklama

Komentarze

4
M
mxii 🎖️ Snajper
9 lat temu

Mlaskacz zaorany, a to dopiero początek, teraz to już oficjalnie nikt na serio nie liczy się z armią miesiewiczów.

0

Zglos komentarz

N
nefretette 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Keller,baranie gumka w łapę i wycieraj mapę,Norwegia nie jest w sojuzie.

0

Zglos komentarz

K
krkLol 🏹 Łowca
9 lat temu

Człowieku...gdzie Ty tam widzisz tą Norwegię, skoro ta na mapie nie jest oznaczona kolorem z legendy:P

0

Zglos komentarz

K
krkLol 🏹 Łowca
9 lat temu

Jest większa wiocha. Nawet ma imię. Zaczyna się na "J".

0

Zglos komentarz

J
jacaPRO 😏 Szyderca
9 lat temu

gdzie tu wiocha?? własne zdanie to nie wiocha!!

0

Zglos komentarz

Reklama