Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Dulszczyzna elit zawsze może liczyć na aprobatę czarnej i czerwonej stonki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś był już taki jeden który urządzał polowania na terenach Polski bez opamiętania nazywał to polowania reprezentacyjne. Puszczę Białowieską traktował jak swoje włości i mianował się Wielkim łowczym a puszczę nazwał Państwowy Obszar Łowiecki. Historia niestety wróciła :-(
Kiedyś był już taki jeden który urządzał polowania na terenach Polski bez opamiętania nazywał to polowania reprezentacyjne. Puszczę Białowieską traktował jak swoje włości i mianował się Wielkim łowczym a puszczę nazwał Państwowy Obszar Łowiecki. Historia niestety wróciła :-(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czy to aby nie ten profesor co to kiedyś pieprzył ,żeby nie jeść rybek bo rybki bardzo czuja i je to boli i wogóle jest to strasznie złe, że jemy jakiekolwiek dania mięsne bo sam profesorek jest wege?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie to nie ten. To ten od "nie słuchajcie irvisa, bo to id***a".
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ojej jakie głębokie. A coś w temacie wstawki albo tego co napisałem kolego i niczku, którego nawet nie znam ale ma pretensję już nie wiadomo o co? Czyżby kolejne konto troll maxia albo Nightfrajerka :)?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawaki czerpią przyjemność z zabijania słabszych lub mniej licznych. Nie mogą zabijać żydów, gejów, innowierców, ateistów i lewaków to przynajmniej do ptaków sobie postrzelają.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
No...ale ja Bul Komoruski strzelał do jeleni, dzików i zajęcy to było ok...śmiech na sali...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane