Reklama
Reklama

Komentarze

3
W
waclawwaclaw 🏹 Łowca
9 lat temu

Wszedlem sobie na wioche z nudow i ogladam poczekalnie. Rozne absurdy lepsze i gorsze a tu nagle widze ksiedza. Nie musialem nawet zgadywac kto podpisal. Mania przesladowcza

0

Zglos komentarz

M
maxicoveri 👑 Bóg Wiochy
9 lat temu

nie wchodz tu jak cię to prześladuje...

0

Zglos komentarz

W
wujej1966 🌾 Wieśniak
9 lat temu

no po pieniądze to nie idziecie ale po grubą forsę

0

Zglos komentarz

B
beeveer 🎖️ Snajper
9 lat temu

no komu jak komu, ale księdzu uwierzyć, to trzeba być naiwniakiem pierwszej klasy

0

Zglos komentarz

Reklama