Reklama
Może takie przejście dla pieszych

Może takie przejście dla pieszych

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
10

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Po takim czyms mozna chodzic spokojnie, choc mysle ze nie dlugo bedzie zmieniony , bedzie am jakis półksiężyc , jakis miły symbol religi pokoju

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

dla tego radnego ze Szczecina świetne rozwiązanie

0

Zglos komentarz

P
predi888 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

jestem na TAK :)

0

Zglos komentarz

S
seth11 🏹 Łowca
9 lat temu

Taka to tylko podłoga w szaletach.

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

Też jestem na nie. Może pasy niech będą po prostu pasami...tak jak robiło się je od zawsze.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Ale jak bedą takie jak zawsze, jakiś "wrażliwy" może uznać że są rasistowskie... wielokolorowe? oskarżą Nas o homofobie i deptanie symboli homosi.

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

Jakich tam symboli homosi? Od kiedy symbolem homosi są białe paski namalowane na asfalcie, który wszak jest szary (nie czarny, żeby równiez nie pojawiło się oskarżenie o obrazę "afroamerykanów") No co jak co ale do białych pasków na szarej ulicy to już nie ma sie jak przypieprzyć chyba.

Jakich tam symboli homosi? Od kiedy symbolem homosi są białe paski namalowane na asfalcie, który wszak jest szary (nie czarny, żeby równiez nie pojawiło się oskarżenie o obrazę "afroamerykanów") No co jak co ale do białych pasków na szarej ulicy to już nie ma sie jak przypieprzyć chyba.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Irvis30 chodziło mi o pasy wielokolorowe (tęcza). Wszystko w imię (chorej) poprawności politycznej!

0

Zglos komentarz

N
najebam 😏 Szyderca
9 lat temu

bardziej kretyńskiej wstawki nie widziałem no może poza tymi z Kwaśniewski i wódka

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

Nie? Ja widuję co chwilę w poczekalni. Dorobek kr***nizmów czołówki trollingu tego portalu jest całkiem spory.

0

Zglos komentarz

Reklama