Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Wszystko w imię miernej polityki bycia "przyjacielem". Co nie przeszkadza stronie Ukraińskiej mieć w du**e i nadal gloryfikować banderowskie śc****o. Za to akurat należy się paru senatorom (a i posłom również) kop w d**e.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
irvis a pewny jesteś że to nie ruska prowokacja ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wszystko to "ruska prowokacja"?. Przypominam, że to nie pierwszy taki przypadek niszczenia tego typu miejsc na Ukrainie korep. A akurat nie brakuje na Ukrainie miłośników Bandery włącznie z ukraińskim rządem, który gloryfikuje tego typa bohaterem narodowym.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ukraina żywcem pakująca się do Europy nie za bardzo ma powód do kłótni z Polską co innego Rosja która chce w tym przeszkodzić,no ale to moje zdanie może się mylę 50\50
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ukraina sie nie kłóci ,ukraina narzuca swoje zdanie.Ukraina ma swoje roszczenia.Ukraina ma w doopie Polske.Rozmawiaja z Niemcami,Francuzami i innymi.A z Polską tylko jak piniążki potrzebne.Rozmawiałem kiedys z ukraincem.Powiedział,że ukraincy wezma kazda kase,jaka ktokolwiek im da.A jak kasa wpłynie...
ukraina sie nie kłóci ,ukraina narzuca swoje zdanie.Ukraina ma swoje roszczenia.Ukraina ma w doopie Polske.Rozmawiaja z Niemcami,Francuzami i innymi.A z Polską tylko jak piniążki potrzebne.Rozmawiałem kiedys z ukraincem.Powiedział,że ukraincy wezma kazda kase,jaka ktokolwiek im da.A jak kasa wpłynie na ukraine to nikt jej nie odnajdzie.Poza tym prosze poogladac symbolike i oznaczenia ukrainskiej wojska.Oddziały z oznaczeniami AZOV,SS Galizien itp.Za nasze pieniądze i raczej ukrainski rzad sie sie temu nie sprzeciwia.Czy to tez putin im te naszywki naszywa?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ukraina jest w tej chwili w niemieckiej orbicie, więc na każdym kroku pokazuje jak głęboko w d... ma swojego ... płatnika i sponsora. Mocno tam ścierają się ze sobą wpływy panującej oligarchii i coraz mocniejszych neonazistów. Moim zdaniem te ciągłe "ruskie prowokacje" z zakazem wjazdu pre...
Ukraina jest w tej chwili w niemieckiej orbicie, więc na każdym kroku pokazuje jak głęboko w d... ma swojego ... płatnika i sponsora. Mocno tam ścierają się ze sobą wpływy panującej oligarchii i coraz mocniejszych neonazistów. Moim zdaniem te ciągłe "ruskie prowokacje" z zakazem wjazdu prezydenta Przemyśla na czele mają na celu wciągnięcie polskiej strony do ich lokalnego konfliktu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wiecej,wiecej kasy trzeba dawac ukraincom.To wszystko na pewno putin robi,żeby nas poroznic.Dlatego jeszcze wiecej musimy im pozyczac,dawac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane