Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczytaj sobie o nowej ustawie. Pierwsza Godzina parkowania w centrum miasta minimu 9 zł następna 10-15 zł. Dane z strony bankiera, Onet , wp
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poczytałem nie tylko tam, i dlatego zapytam co z tego zrozumiałeś. Jakie będą zasady, kto będzie kasował, jak będzie wyglądała odpłatność, dlaczego tak a nie inaczej. Chciałbym od Ciebie konkretnego przekazu, bo jak na razie wstawiasz hasełka z obrazkami dla lemingów, a mam podejrzenia że nic nie zr...
Poczytałem nie tylko tam, i dlatego zapytam co z tego zrozumiałeś. Jakie będą zasady, kto będzie kasował, jak będzie wyglądała odpłatność, dlaczego tak a nie inaczej. Chciałbym od Ciebie konkretnego przekazu, bo jak na razie wstawiasz hasełka z obrazkami dla lemingów, a mam podejrzenia że nic nie zrozumiałeś z tego co wyczytałeś.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko 9zł a później 10-15zł!! Myślałem że Pana Morawieckiego stać na więcej - nie lepiej na dzień dobry 50zł a później 200zł ;) Państwo przyjazne obywatelom ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
I bardzo dobrze! Parkowanie powinno być płatne. Szokiem jest, że w półtoramilionowym mieście nie można zaparkować samochodu, bo plebs staje gdzie popadnie. Do tego mandaty za "darmowe parkowanie" powinny wynosić przynajmniej 500pln
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Za pięćset złotych tak się ludzie dają w d.pe ru..ać. Dobra zmiana. ZA PLATFUSów nic nie robili ale było normalnie , teraz coś robią ale normalnie nie jest.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane