Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Marks id**to w polsce jest ok 10 niedźwiedzi :).., twoja nienawiść do pisu jest tylko mniejsza od twojej głupoty:).., ale pocieszam sie ze opozycja ma taka propagandę..ty w połączeniu z petru dajecie obraz poziomy Kodu po :) ..tobie PiS powinien placic bo kompromitujesz lewactwo jak nikt inny ..:)
Marks id**to w polsce jest ok 10 niedźwiedzi :).., twoja nienawiść do pisu jest tylko mniejsza od twojej głupoty:).., ale pocieszam sie ze opozycja ma taka propagandę..ty w połączeniu z petru dajecie obraz poziomy Kodu po :) ..tobie PiS powinien placic bo kompromitujesz lewactwo jak nikt inny ..:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
tak tak ...wpisujesz się w retorykę Terleckiego ,ta sama gadka...PO rządziło to były nieudoły,teraz są w opozycji to też nieudoły a jak nie będą rządzić to też będą nieudoły...wiem pis jest nieomylny,bezbłędny i nikt nie będzie wciskał że czarne to...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Co ty pi...lisz..wstawiłeś jakies łapy 100 niedźwiedzi , i powiązaliśmy je z PiS-em ...i tyle ..to trzeba byc id***a i tyle , nie jest to wina pisu bo nie ma w polsce tylu niedźwiedzi :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawet we wstawce, która nie jest związana z rządem trzeba było wspomnieć o kimś z PiS-u. W sumie jest to trochę smutne XD
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A jakas konkretna odpowiedz skamlący kundlu? Nie wiedziałem, że PIS rządzi w Azji, żeby to był jego problem. Ale twój chory spaczony umysł będzie widział PIS nawet w Tajlandii albo na Biegunie Północnym jak się pingwin utopi np.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane