Reklama
Reklama

Komentarze

4
S
saqigar 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Rasa Panów musi byc na właściwych miejscach!

0

Zglos komentarz

K
komandos13 🏹 Łowca
9 lat temu

Jest takie określenie na nich: BANDA CHU.....JA!

0

Zglos komentarz

A
aras2407 🌾 Wieśniak
9 lat temu

zawsze tak było jest i będzie niezależnie od partii. W firmach prywatnych jesteś prezesem czy pracownikiem i są dobre warunki pracy oraz pensja to też będziesz chciał załatwić prace rodzinie czy dobremu koledze

0

Zglos komentarz

A
absur 😏 Szyderca
9 lat temu

Gdyby to było za POprzerdników już byś wiedział co napisać zamiast łagodzić ton

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
9 lat temu

A tu na imprezie Skok Wołomin

0

Zglos komentarz

Reklama