Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
4Pozostaje tylko modlitwa i ostatnie namaszczenie... Kosciol zawsze zarabia!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fernisek ta są de**le a ty jesteś porostu chory, współczuję upośledzenie umysłowego.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A skad GW bierze takich de**li jak ty,maxi itp?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Weź lekarstwa bo widzę że jako prawdziwy PISuar nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości tego że takie komentarze piszą normalni obywatele i prowadzenie wszystkich do siebie do zwykłych prostych troli, którzy piszą to co im każą. Zawsze znajdujecie sobie wytłumaczenie że jak ktoś ma odmienne zdanie...
Weź lekarstwa bo widzę że jako prawdziwy PISuar nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości tego że takie komentarze piszą normalni obywatele i prowadzenie wszystkich do siebie do zwykłych prostych troli, którzy piszą to co im każą. Zawsze znajdujecie sobie wytłumaczenie że jak ktoś ma odmienne zdanie od was to jest lekarzem, pracuje w GW itp. Naprawdę powinniście się leczyć.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Myślałem że on z tych najmniejszych w tej sekcie ale okazuje się że w dokładnie takim samym stopniu upośledzony jak inni członkowie :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane