Reklama
Reklama

Komentarze

4
N
nissin Czysta Moc
9 lat temu

Pozostaje tylko modlitwa i ostatnie namaszczenie... Kosciol zawsze zarabia!

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
9 lat temu

WATYKAN obecnie, jedyny sprzymierzeniec Polski...no i San Escobar.

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
9 lat temu

Skąd oni tych de**li biorą ?

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

No właśnie skąd jak najwięksi są w PO i .N?

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Fernisek ta są de**le a ty jesteś porostu chory, współczuję upośledzenie umysłowego.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

A skad GW bierze takich de**li jak ty,maxi itp?

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Weź lekarstwa bo widzę że jako prawdziwy PISuar nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości tego że takie komentarze piszą normalni obywatele i prowadzenie wszystkich do siebie do zwykłych prostych troli, którzy piszą to co im każą. Zawsze znajdujecie sobie wytłumaczenie że jak ktoś ma odmienne zdanie...

Weź lekarstwa bo widzę że jako prawdziwy PISuar nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości tego że takie komentarze piszą normalni obywatele i prowadzenie wszystkich do siebie do zwykłych prostych troli, którzy piszą to co im każą. Zawsze znajdujecie sobie wytłumaczenie że jak ktoś ma odmienne zdanie od was to jest lekarzem, pracuje w GW itp. Naprawdę powinniście się leczyć.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Myślałem że on z tych najmniejszych w tej sekcie ale okazuje się że w dokładnie takim samym stopniu upośledzony jak inni członkowie :-)

0

Zglos komentarz

E
Endriu117 🌟 Padawan
9 lat temu

Przecież to to w wojsku nigdy nie było. To co może wiedzieć?

0

Zglos komentarz

Reklama