Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9No co Grzesia musieli trochę technicznie przygotować żeby wstydu nie było... A to kosztuje 30.000 zł. Taniocha za tą cenę nikt inny by się nie odważył.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Biorą za wieczór jak prostytutki w Emiratach. Ciekawe czy w tej cenie jest ,ol inkluzif, w arabskim stylu?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ktoś kto nie łoży na własne dzieci nigdy nie będzie uczciwy wobec "łatwej" kasy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czyli prawdopodobnie Pan Broniarz też musiał zapłacić żeby mógł na wiecu stać obok Pana Kijowskiego i bronić polskich dzieci... ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To moze lepiej napisz jak za państwowa kase minister Szyszko wynajęło tenora ( kolegę ministra ) by zaśpiewał na spotkaniach leśników piosenki. Bagatela 47 000 zł
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A gdzie tu okłamywanie społeczeństwa i walka polityczna kosztem ogłupionego biednego "obrońcy demokracji" (których to fizycznie znacznie wiecej jest w PIS wiedząc jak sprawowała władzę obecna opozycja) i naciąganie na wpłacenie ciężko zarobionych złotówek bo przecież wolność jest zagrożona...
A gdzie tu okłamywanie społeczeństwa i walka polityczna kosztem ogłupionego biednego "obrońcy demokracji" (których to fizycznie znacznie wiecej jest w PIS wiedząc jak sprawowała władzę obecna opozycja) i naciąganie na wpłacenie ciężko zarobionych złotówek bo przecież wolność jest zagrożona?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
postkomunistyczny twór obroncow komunistycznych ukladow i emerytur to i postkomunistyczne standardy kłastwa oszustwa i złodziejstwa.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To jest lipna faktura!!!!!!!!!!, gajcy jak zwykle ze stracholem lipe wrzucają, po co się podniecacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Taaaa te prawdziwe zginęły, zapadły sie pod ziemie a dostęp miała tylko jedna osoba. KOD sam zawiadomił prokuraturę. Głupiś jak większość kodakow.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane