Reklama
Reklama

Komentarze

1
K
KAFAR30 🌾 Wieśniak
9 lat temu

ehheehehehheheheh a czego można było sie spodziewać od pisdzielców , maciar dał im posadke na 4 lata i g*tara kasiora leci za free , długi trzeba jakos spłacac za pajacowanie tylko czemu za nasze pieniadze durnie sie bogacą

0

Zglos komentarz

Reklama