Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
7Chyba mają dosyć swojego towarzystwa. Ale czego się nie robi dla interesu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
SS21 ty to już naprawdę staczasz się na dno. Byle fotka, byle na PIS z byle durnym komnentarzem. I ty mówisz, że nie jesteś płatnym trollem a po takich "wstawkach" widać, że jesteś taka płatna szmata, że łykasz wszystko i jak leci. Nawet dz***a ma honor i nie z każdym idzie :)
SS21 ty to już naprawdę staczasz się na dno. Byle fotka, byle na PIS z byle durnym komnentarzem. I ty mówisz, że nie jesteś płatnym trollem a po takich "wstawkach" widać, że jesteś taka płatna szmata, że łykasz wszystko i jak leci. Nawet dz***a ma honor i nie z każdym idzie :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A teraz stoczyłeś się jeszcze bardziej przy czym obecnie chętnie naplułbym ci na parszywy ryj :) No ale śc****o zawsze będzie śc*****m więc dla takich jak ty zostaje tylko jedno wyjście. Choroba o kalibrze 5,56 albo 7,62 :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ziew :) Tobie już żaden nie pomoże lewusku :) Wracaj pod biurko do szefa :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo to ostatnie ich święta w takim gronie,rekonstrukcja rządu nieunikniona
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
S-stwo AUTORA NIE ZNA GRANIC...to moment po wspomnieniu zmarlej działaczki JOHAN...maja sie śmiac.MANIPULACJA JAK Z KOSZERNEJ SZECHTERA/tzw GW/.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane