Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Jest w tym źdźbło prawdy - "będziemy przypominać". Centrala w Petersburgu stoi na straży pamięci. Memy wam się kończą? To już ze 2 lata. Wieje nudą.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zawsze ceniłem p.Lecha i żyję w przekonaniu że gdyby p.Prezydent żył, nie pozwoliłby "bratu" na taki ... a właśnie to braciszek jarek wzbudza u mnie takie emocje, że tych których się ceni można nazwać zimnymi piwami... Najbardziej szkoda mi Pani Marii, "czarownicy" która potrafił...
Zawsze ceniłem p.Lecha i żyję w przekonaniu że gdyby p.Prezydent żył, nie pozwoliłby "bratu" na taki ... a właśnie to braciszek jarek wzbudza u mnie takie emocje, że tych których się ceni można nazwać zimnymi piwami... Najbardziej szkoda mi Pani Marii, "czarownicy" która potrafiła stanąć w szeregu z Polskimi kobietami za co spotkało Ją upokorzenie za strony toruńskiego towarzysza zwanego rydzykiem "czarownica która powinna poddać się eutanazji"
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane