Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

A więć to dlatego należy im sie po 750 tyś i to dwa razy od Państwa. Bo są lepsi od nas.

0

Zglos komentarz

A
Andy1313 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Od jutra ubezpieczyciele powinni zażądać zwrotu pobranych ubezpieczeń.

0

Zglos komentarz

Z
ziarko1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

tam zginelo 96 osob i nie wazne do jakiej parti nalezeli lub wyznania, troche szacunku dzieciaki!!! Jezeli ktos robi sobie posmiewisko z tej tragedi to napewno nie jest ta lepsza czescia narodu. Polska razem!!!!

0

Zglos komentarz

A
adammavic 😏 Szyderca
9 lat temu

Partia panów, wiece dla wybrańców , praca i kasa dla swoich, niedługo naszywki na rękawach....

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
9 lat temu

Apel Smoleński nowym hymnem kraju?!

0

Zglos komentarz

D
deadmanwalking 😏 Szyderca
9 lat temu

Lepszej części - ty zawszony kurduplu siejący nienawiść, zdychaj!!!!

0

Zglos komentarz

M
MarcelKurpiel 😏 Szyderca
9 lat temu

Bo nie łapię to zło i nienawiść eksplodowało w samolocie?

0

Zglos komentarz

Reklama