Reklama
Nie jestem żadnym nacjonalistą, ale jeśli ludzie

Nie jestem żadnym nacjonalistą, ale jeśli ludzie

przez [Usunięty użytkownik] — 9 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
M
m_a_c_i_e_k_85 🌟 Padawan
9 lat temu

Teza postawiona Bolcowi przez Freda widoczna na zdjęciu.

0

Zglos komentarz

M
m_a_c_i_e_k_85 🌟 Padawan
9 lat temu

wróć! Obalenie tezy Bolca przez Freda widoczna na zdjęciu.

0

Zglos komentarz

W
wojti.olsztyn 🏹 Łowca
9 lat temu

po prostu małpa to małpa

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

USA to nie jest państwo to jest unia podobnie jak Unia Europejska. Tylko ze bardziej zintegrowana. Ale nadal nie jest to jedno państwo tylko unia. Świadczy o tym choćby dziwaczny sposób wybierania prezydenta. Tak ze wybory może wygrać kandydat, który ma 2-3 miliony głosów mniej.

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

Poczytaj o tym co to jest system elektorski i skończ mieć ból dupska z tytułu przegranej swojej lewackiej idolki Clinton.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Dziwie się prawaki ze tak lubicie USA. Przecież to USA waszą prawacką Konfederacje zniszczyło. Tylko za to ze chcieli wyjść ze zjednoczonych stanów. To tak jakby teraz UE napadła na Wielką Brytanie. A potem USA kazało konfederatom powypuszczać wszystkich murzynów z niewoli. Dać im równe prawa. Napra...

Dziwie się prawaki ze tak lubicie USA. Przecież to USA waszą prawacką Konfederacje zniszczyło. Tylko za to ze chcieli wyjść ze zjednoczonych stanów. To tak jakby teraz UE napadła na Wielką Brytanie. A potem USA kazało konfederatom powypuszczać wszystkich murzynów z niewoli. Dać im równe prawa. Naprawdę uważacie ze USA należy się szacunek prawaków? USA to był równie lewacki wytwór 150 lat temu jak dziś UE. Tylko ze wy prawaki już o tym zapomnieliście bo przegraliście wojnę z lewackim USA. A na dodatek USA zaczęło swoje istnienie od buntu wobec monarchii. Nie jest to dla was lewackie?

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

A świstak siedzi i zawija...vacarius jak już przytaczasz argumentacje przytaczaj ją z sensem bo przeinaczanie historii pod swoje durne lewackie poglądy możesz sobie wsadzić w swoją lewacką odbytnicę. :)

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
9 lat temu

A to nie jest ten przygłup co udaje że umie grać na g*tarze? Lil' Brayne, czy coś takiego?

0

Zglos komentarz

Reklama