Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Ty walczysz o żydokomunistyczna Polskę marksie...inni walcza o niemiecka Polskę .. Jaki wiec masz problem ze inni walcza o inna Polskę ..? ... Kazdy ma jakas wizje ..twoja wizja nie jest mniej wredna niz tego pana....
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Choc mysle ze twoja wizja Polski ktora wiąże sie z patronatem zydowskoniemieckiej okupacji jest gorsza :)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A co ma konserwator zabytków do tego ..facet przedstawił swoja wizje bo ma takie prawo ty walczysz o swoja wizje bo masz takie prawo .. Ty chcesz tu meczety ..on pomnik kaczynskiego .. Na tym polega demokracja choc tobie raczej chodzi po głowie dyktatura ..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gajcy nie wiesz co ma do tego konserwator?boś tępy ignorant i tyle
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ty nie pal tyle bo masz jakieś chore te wizje...zmień dilera bo wciska ci mirrę zamiast zioła
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kaczyński w miejsce Poniatowskiego ? To jakiś absurd ! Miernoty chcą stawiać na pomnikach! OMG co za tępe buce są wśród nas!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A tych co nie wiedzą o tym to polecam obejrzeć wywiad z Sasinem w "4 stronach", ale i tak wstawicie jeszcze 10 wstawek o tym, że tak będzie mimo wycofania się z tego osoby która to rozpoczęła.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
POMNIK PONIATOWSKIEGO przed wojna STAL PRZED GROBEM NIEZNANEGO ZOLNIERZA i PALACEM SASKIM,ktorego ODBUDOWE BLOKUJE HEJKE WALTZ.MELAK MA RACJE po odbudowie palacu-POMNIK PONIATOWSKIEGO WROCI NA MIEJSCE.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Napisze to tak żeby wszystkich pogodzić. Skoro pisowcy chca pomnika lecha niech go postawią. Kiedy chca i w kazdej ilości. ale na własny podwórku koło domu. Tyle w temacie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane