Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Jedyną pomocą dla poloni powinien byc darmowy bilet do Polski w jedną stronę. Bo te nieroby w USA glosujące na PIS nawet na bilet nie potrafią zarobić. Aby wrócić do Polski i żyć z socjalu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Polonia w USA to dość wybitna grupa osób z wieloma sukcesami, jedynym nierobem jesteś ty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
gdyby tusk spełnił obietnice to rozwiązałby senat i nie byłoby problemu. Ale oszust Tusk chciał być lepszym cwaniakiem..obiecał nie spełnił i teraz macie problemik:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zacznijmy szanować swoich obywateli i popieramy swoje !!! Każdego Polaka trzeba wspierać niezależnie od miejsca pobytu, wyznania czy przekonań politycznych. Tylko tak uczynimy nasz piękny Kraj silny na tym łez padole zwanym zjednoczoną unią.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wspierać - bardzo proszę. Ale nie finansowo, do jasnej cholery. Ciekawe, że cała tzw. prawica ma w głowie jedynie socjalizm.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ale chyba znowu zacznie jakiś ciemadan bo widzę wzmożoną prace marksoandzejow...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
wg PO Polska jest tak bogata, że luzem weźmiemy 80,000 arabów z Afryki i zapewnimy im wikt i opierunek
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane