Reklama
Reklama

Komentarze

6
V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Jedyną pomocą dla poloni powinien byc darmowy bilet do Polski w jedną stronę. Bo te nieroby w USA glosujące na PIS nawet na bilet nie potrafią zarobić. Aby wrócić do Polski i żyć z socjalu.

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
9 lat temu

Polonia w USA to dość wybitna grupa osób z wieloma sukcesami, jedynym nierobem jesteś ty.

0

Zglos komentarz

D
doody 🎖️ Snajper
9 lat temu

Wybitna grupa osób....ha ha ha ha dawno się tak nie uśmiałem...

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

gdyby tusk spełnił obietnice to rozwiązałby senat i nie byłoby problemu. Ale oszust Tusk chciał być lepszym cwaniakiem..obiecał nie spełnił i teraz macie problemik:)

0

Zglos komentarz

J
jogi999 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Zacznijmy szanować swoich obywateli i popieramy swoje !!! Każdego Polaka trzeba wspierać niezależnie od miejsca pobytu, wyznania czy przekonań politycznych. Tylko tak uczynimy nasz piękny Kraj silny na tym łez padole zwanym zjednoczoną unią.

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
9 lat temu

Wspierać - bardzo proszę. Ale nie finansowo, do jasnej cholery. Ciekawe, że cała tzw. prawica ma w głowie jedynie socjalizm.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

ale chyba znowu zacznie jakiś ciemadan bo widzę wzmożoną prace marksoandzejow...

0

Zglos komentarz

M
mysliwy 😏 Szyderca
9 lat temu

maxi ty to się znasz na polityce jak wół na gwiazdach

0

Zglos komentarz

S
sqoczek 🎖️ Snajper
9 lat temu

wg PO Polska jest tak bogata, że luzem weźmiemy 80,000 arabów z Afryki i zapewnimy im wikt i opierunek

0

Zglos komentarz

Reklama