Reklama
Reklama

Komentarze

7
I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

To jest ten przykład braku demokracji prawda? Ze można protestować i robić kontrmanifestację?

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
9 lat temu

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie by...

Kiedy przyszli po Żydów, nie protestowałem. Nie byłem przecież Żydem. Kiedy przyszli po komunistów, nie protestowałem. Nie byłem przecież komunistą. Kiedy przyszli po socjaldemokratów, nie protestowałem. Nie byłem przecież socjaldemokratą. Kiedy przyszli po związkowców, nie protestowałem. Nie byłem przecież związkowcem. Kiedy przyszli po mnie, nikt nie protestował. Nikogo już nie było.

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

ambroszpp wszystko fajnie a ja ponawiam pytanko. To tak wygląda ten brak demokracji według Platformersów? Bo ja tam sobie przypominam, że za PO taka kontrmanifestacja byłaby niemożliwa i wiele zostało rozpędzonych/spałowanych :)

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
9 lat temu

Podaj przykłady tych pokojowych demonstracji, które zostały rozpędzone przez policję? Oczywiście zaraz znajdziesz argumenty typu "były pokojowe, ale to policja, lewacy, Soros, TVN i GW dymy prowokowała"

0

Zglos komentarz

F
Fenrisek 🎖️ Snajper
9 lat temu

Historia ci się pomieszała. To komuniści przychodzili po ludzi i ich katowali w mordowniach UB.

0

Zglos komentarz

A
ambroszpp 🏹 Łowca
9 lat temu

Fenrisek jeśli pijesz do mnie, to jest to wiersz Martina Niemöllera. Niemieckiego pastora luterańskiego, który napisał w obozie koncentracyjnym w Dachau w 1942 roku.

0

Zglos komentarz

A
amblin 😏 Szyderca
9 lat temu

jak nic ze dwa miliony ich były. A według policji podobno nawet trzy.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
9 lat temu

BYDLA W PO JEST DOSTATEK.

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
9 lat temu

Kto sie wśród bydła wychował to ludzi niewidzi

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

S jak byś tak jak Bodan każdego dnia g**j z obory wywozil to też by ci ciężko było dostrzec normalna rzeczywistość :-)

0

Zglos komentarz

J
junoxx 🏹 Łowca
9 lat temu

kowala27 nie stawiaj ciezko pracujacych rolnikow z ubeckim pomiotem na jednej polce

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Ubeckiej pomiot że wsi to właśnie Bodan więc nie da się postawić jednej osoby na przeciw siebie :-)

0

Zglos komentarz

M
9 lat temu

Połowa to Policja? Nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu policjantów, widać wikipedia jest w błędzie.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
9 lat temu

Coś mało oblakancow na tej śmiesznej paradzie, już niedługo i będą robili sztuczny tłok policjantami po chwili bo nikt tam nie przyjdzie :-)

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
9 lat temu

Tych ludzi psychicznych powinno się na Sybir wysłać żeby nie stanowili zagrożenia .

0

Zglos komentarz

P
pomarson 😏 Szyderca
9 lat temu

Nie wiem kto jest głupszy oni czy ci z marszu wolności.

0

Zglos komentarz

Reklama