Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3MAXI:KRULU BAWARII/erbach/TAK SIE ZNASZ NA WOJSKU JAK NA GEOGRAFII=0/podobnie jak simoniak/lepiej więc szykuj sie do koncertu w OPOLU.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Będzie ale z jasnego nieba bo w końcu to wszystko będzie musiało j#bnąć
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jest to zdecydowanie najnowocześniejsza formacja bo dopiero co uformowana a jej wyposażenie jest w większości nowe a nawet nowoczesne. Co nie oznacza że najsilniejsza i najlepiej wyposażona czy wyszkolona mimo iż większość sprzętu WO jest z czasów układu warszawskiego i jest do wymiany. czego tu nie...
jest to zdecydowanie najnowocześniejsza formacja bo dopiero co uformowana a jej wyposażenie jest w większości nowe a nawet nowoczesne. Co nie oznacza że najsilniejsza i najlepiej wyposażona czy wyszkolona mimo iż większość sprzętu WO jest z czasów układu warszawskiego i jest do wymiany. czego tu nie rozumiecie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane