Reklama
Kurski chce zorganizować Opole w innym mieście

Kurski chce zorganizować Opole w innym mieście

przez S221 — 9 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
D
doody 🎖️ Snajper
9 lat temu

Może odświeżymy Kołobrzeg?

0

Zglos komentarz

A
Anonim
9 lat temu

i Zieloną Górę:)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
9 lat temu

Już to widzę wpierw kibole coś zaśpiewają a potem mohery.

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

ty zaśpiewasz tak jak śpiewałeś na okazyjnych uroczystościach na cześć Stalina i wielkiego wspaniałego związku radzieckiego..

0

Zglos komentarz

J
jacek1157 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Gość jest tak oślizgły, że, aż odrażający.Obłuda mu z oczu wyziera.

0

Zglos komentarz

O
otoon123 🌾 Wieśniak
9 lat temu

DYMAĆ KURSKIEGO!!!!

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

swoje erotyczne zapędy może przerzuć na Biedronia on będzie bardziej zadowolony z twojej propozycji

0

Zglos komentarz

Reklama