Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
9Sorry Winetou, business is business... (patrz także w kierunku Arabia Saudyjska)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo my mamy tylko węgiel, który i tak platformiaki chcieli przehandlować niemcom za grosze, jako dodatek do "nierentownych" kopalni, a amerykanie teraz potrzebują węgla już tylko jako składnika do tabletek na sr##aczkę, bo jadą na energetyce jądrowej.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tramp bedzie jeszcze nas prosił o przepis na zachowanie swojej NARODOWOŚĆI .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nawet Drump wie ze Duda to marionetka i nie chce się hańbić przyjeżdżając do marionetki. Właśnie dlatego lepiej aby prezydentem był już nawet Kaczyński we własnej osobie. Choć języków obcych nie zna i nie potrafi się zachować na salonach. Ale Jarek przynajmniej nie byłby marionetką. Trump by do nieg...
Nawet Drump wie ze Duda to marionetka i nie chce się hańbić przyjeżdżając do marionetki. Właśnie dlatego lepiej aby prezydentem był już nawet Kaczyński we własnej osobie. Choć języków obcych nie zna i nie potrafi się zachować na salonach. Ale Jarek przynajmniej nie byłby marionetką. Trump by do niego przyjechał. Pogadaliby o gazie łupkowym, wizach do USA i obronie przed Rosją. Polska wiele traci na tym ze rządzą nami marionetki. Wszyscy nas ignorują nawet Trump.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
a kto by chciał gadać z ta siermięgą? za niedługo długopisa bądą omijać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bo ten lewak rządzi jednym z czołowych Państw na Świecie a nasz Andrzejek Du*a nie rządzi nikim i niczym...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane