Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja to widzę tak. Kilku oszołomów po obu stronach prze do zwarcia, zachowując się tak, jakby występowali w imieniu wszystkich. Może to byłby jakiś pomysł, żeby zostawić jakieś miasto-widmo (np. Alleppo) gdzie obydwie grupy mogłyby się wyrzynać w tzw. realu. A tak ... zapomniałem. Przecież, tchórze z...
Ja to widzę tak. Kilku oszołomów po obu stronach prze do zwarcia, zachowując się tak, jakby występowali w imieniu wszystkich. Może to byłby jakiś pomysł, żeby zostawić jakieś miasto-widmo (np. Alleppo) gdzie obydwie grupy mogłyby się wyrzynać w tzw. realu. A tak ... zapomniałem. Przecież, tchórze z obu stron wolą; albo wysyłać chorych umysłowo obwieszonych bombami w tłum cywili, albo bombardować cywili z wysokiego pułapu. Co ciekawe, głupki z obu stron są przeciw homoseksualistom, aborcji (pro-life!), a kobiety mają im sprzątać i gotować.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Jesteś nawiedzonym oszołomem i większość użytkowników tego portalu ma daleko gdzieś twoje wypociny
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane