Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
6Zaraz zaraz,to tylko fascynujące i niegroźne zwyczaje szlachetnych i tajemniczych śniadych książąt wschodu.Nie to,co te spędy bydlaków z ONRu na przykład.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niestety, jesteśmy zbyt zacofani by zrozumieć ich obyczaje, zamachy, gwałty, mordowanie niewiernych i nieróbstwo. Biada nam, my niegodni!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
1 maj-święto pracy-taki pustynny pochód. A tak na serio to c....uj wam wszystkim islamistom w d**e,po same bile. Wypad z Europy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
A ja bym raczej ich wszystkich wyposażył w pas shahida i wysadził na poligonie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Przecież Ci uchodźcy sa tez z tych samych miejscowości i raczej co niektórzy się znają wiedzą kto pije ćpa robi bombki i należy do tych de**li z państwa islamskiego więc skoro ich kryją to cała wioskę won do domu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Albo użyć bomki 10 tonowej raz Amerykanie przetestowali i przestali się męczyć na tej planecie :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
poczekalnia? ok
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane