Reklama
Source: YouTube

Słowacy zbudowali maszynę do tłumienia zamieszek

przez Evrocot — 9 lat temu
7

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
mariusz304 🏹 Łowca
9 lat temu

Zieliński już kupuje? Bedzie mu potrzebna jak ludzie ruszą na Nowogrodzką

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
9 lat temu

Ty ludziu jak rozumiem idziesz w pierwszym szeregu bo tutaj jestes całkiem mocno wyszczekany :D

0

Zglos komentarz

M
mariusz304 🏹 Łowca
9 lat temu

owszem... idę

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
9 lat temu

Nie wiedziałem, że słowaccy policjanci mają takie złodupne kombinezony;)

0

Zglos komentarz

B
bili2ko 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Można!!! Trzeba ją przetestować w praktyce!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Fajne. Brakuje tylko armatek wodnych i wyrzutni gazu. Jak w to wyposażą będzie ok.

0

Zglos komentarz

I
irek72-72 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Maszyna ma poważną wadę. Jej elementem napędowym jest zbyt mała i słaba jednostka. Widać jak rozłożona tarcza mocno buja wózkiem nawet na dobrej drodze. Przy pofałdowanym asfalcie i dużym tłumie ludzi wózek zostanie zatrzymany a potem zepchnięty i przewrócony przez tłum. Ta maszyna powinna być o wie...

Maszyna ma poważną wadę. Jej elementem napędowym jest zbyt mała i słaba jednostka. Widać jak rozłożona tarcza mocno buja wózkiem nawet na dobrej drodze. Przy pofałdowanym asfalcie i dużym tłumie ludzi wózek zostanie zatrzymany a potem zepchnięty i przewrócony przez tłum. Ta maszyna powinna być o wiele cięższa i masywniejsza aby spełniała swoją rolę.

0

Zglos komentarz

Reklama