Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3Bor to ci w różowych jarmułkach ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
MAXI KRULU BAWARII/erbach/Najwiecej kasy trwoni POLICJA na CAŁYM swiecie na ZABEZPIECZENIA ANTYTERORYSTYCZNE zwiazane z ISLAMSKIM TERRORYZMEM.w POLSCE tez idzie na to duza kasa-a jakby sprowadzic te 7500 muslimow/mnoznik x10 potem/ platfuski Kłamacz to na normalna prewencje nie byłoby zadnej kasy.
MAXI KRULU BAWARII/erbach/Najwiecej kasy trwoni POLICJA na CAŁYM swiecie na ZABEZPIECZENIA ANTYTERORYSTYCZNE zwiazane z ISLAMSKIM TERRORYZMEM.w POLSCE tez idzie na to duza kasa-a jakby sprowadzic te 7500 muslimow/mnoznik x10 potem/ platfuski Kłamacz to na normalna prewencje nie byłoby zadnej kasy.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
argumenty pisowców... wina Tuska,PO też kradło a teraz przerzucają się na muslimów, zrzucą na nich winę za koszty miesiączek kaczorka i porozbijanych limuzyn
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
pamiętasz maxi jak Kopaczowa z rządem po kraju jezdziła przed wyborami? to było dopiero trwonienie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane