Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
artinu211 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jak w tym starym dowci**e, "a małpie damy banana"

0

Zglos komentarz

N
nycticorax 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Na fotce jest ich kilka...

0

Zglos komentarz

L
lopi1 🌾 Wieśniak
9 lat temu

zalewski to dalej platfus

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
9 lat temu

Kredki to chyba najgorsza bron. Bracia z Syrri i Afganistanu najbardziej sie jej boją.

0

Zglos komentarz

Reklama