Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
8Wszystko ok. Pełny tekst: To ja, to ja, to ja... słyszysz - wołam ciebie ja, brzoza moje listki potargał wiatr za białymi plecami pożar Poprzez noce i dnie, czekam, przyjdź, przytul mnie, czekam, przyjdź, czekam, żyj Poprzez noce i dnie, czekam, przyjdź, przytul mnie, czekam, przyjdź, czekam, przyjd...
Wszystko ok. Pełny tekst: To ja, to ja, to ja... słyszysz - wołam ciebie ja, brzoza moje listki potargał wiatr za białymi plecami pożar Poprzez noce i dnie, czekam, przyjdź, przytul mnie, czekam, przyjdź, czekam, żyj Poprzez noce i dnie, czekam, przyjdź, przytul mnie, czekam, przyjdź, czekam, przyjdź, przytul mnie, To ja, to ja, to ja... słyszysz - wołam ciebie ja, płomień z iskry burzy, z okruchów gwiazd, miły, nie bój się, weź mnie w dłonie płomień wije się, gnie czekam, przyjdź, przytul mnie, czekam, przyjdź, czekam, żyj płomień wije się, gnie czekam, przyjdź, przytul mnie, czekam, przyjdź
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ale tu nie chodzi o tekst. Chodzi o to, że w pierwszym wpisie było "brzoza" czyli fragment z pierwszej zwrotki. Później administratorowi strony coś się źle skojarzyło, albo ktoś kazał mu zmienić na "płomień" czyli fragment z drugie zwrotki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie jest pełny tekst. Słyszysz wołam ciebie ja - łąka, nad nią cos tam [z pamięci piszę] i lot skowronka. Trawa drży w cichym snie, czekam przyjdz, przytul mnie... Oglądało się za młodu ;)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kurski nie sięga dna; kurski jest dnem - i on dobrze o tym wie; robi co mu karzą, bo inaczej dostanie kopa i tyle...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie chciałem tak napisać bo nie wiedziałem czy ,,cenzura,,puści.ale zgadzam się z tobą
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Żałosne heheszki komuszków... :/ A im****le łykają wszystko jak młody pelikan... . To dopiero wiocha!
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane