Reklama
Reklama

Komentarze

2
Z
Zordon9999 🎯 Wyjadacz
9 lat temu

Ja proponuję poniemiecki przybytek pod Krakowem, całkiem zadbany, z barakami i resztą infrastruktury

0

Zglos komentarz

R
rhotaxx 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Oni już tam mieli bardzo przeje..ne całkiem niedawno... Jeszcze chcesz im następny kataklizm na głowy wrzucić?

0

Zglos komentarz

Reklama