Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2W sumie dobrze, że się de**l przedstawił. No ale rozumiem, że temat OLT i Amber Golda nie jest zbyt wygodny śm***iom z PO.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Uśmiecha się do twojego uciekającego od ciebie rozumu. To jak tam powiesz mi jakie gó**o teraz montujecie w tej wasze śmiesznej bandzie zwanej "opozycjną totalną"? KOD już zdycha, UbywateleRP dali d**y na całej linii....co tam nowego do pośmiania się bedzie bo ty jestes na czasie oblatany...
Uśmiecha się do twojego uciekającego od ciebie rozumu. To jak tam powiesz mi jakie gó**o teraz montujecie w tej wasze śmiesznej bandzie zwanej "opozycjną totalną"? KOD już zdycha, UbywateleRP dali d**y na całej linii....co tam nowego do pośmiania się bedzie bo ty jestes na czasie oblatany chyba po rundce we wszystkich tych spedowiskach.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
ONI tacy głupi?//???TO JAKI JEST syn Tusska:"obaj z OJCEM wiedzielismy,ze to lipa"...pracował pan w LIPIE?."chciałem sie rozwijac"..a okradano tysiace osób ..BRAWO SYNUS,BRAWO TATE.zl.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
BODAN KRULU UBEKISTANU, też wiesz, ze na jesien skonczy sie kasa na pincetplusa, a jednak nadal slepo zasuwasz w necie dla pisu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane