Reklama
Reklama

Komentarze

2
B
budrysio 🏹 Łowca
8 lat temu

zaczynasz s**ć na platformę zanim ktoś wstawi wstawkę że pis podnosi opłatę paliwową?

0

Zglos komentarz

C
Carat 😏 Szyderca
8 lat temu

I szykuje dla kierowców coroczne egzaminy z teorii.

0

Zglos komentarz

S
strachol90 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Ależ skąd sram na platformę od kilku lat. Wczesniej nawet na nich głosowałem, ale od kiedy zauważyłem że media prowadząc politykę cieplej wody w kranie po prostu mnie okłamują a niemal wszystko co robi PO jest sprzeczne z polską racja stanu jak to określiłeś sram na nich. Oplata paliwowa mnie niepok...

Ależ skąd sram na platformę od kilku lat. Wczesniej nawet na nich głosowałem, ale od kiedy zauważyłem że media prowadząc politykę cieplej wody w kranie po prostu mnie okłamują a niemal wszystko co robi PO jest sprzeczne z polską racja stanu jak to określiłeś sram na nich. Oplata paliwowa mnie niepokoi choc w mojej okolicy od dawna czekamy na dobre drogi i widzę szanse na ich budowy a paliwo baaardzo staniało.

0

Zglos komentarz

B
budrysio 🏹 Łowca
8 lat temu

to po co podnosić podatki szarym ludziom przecież np. można fundusz kościelny przeznaczyć na drogi nic by się nie stało kapłanom jak by sami za siebie płacili składki zusowskie jak każdy obywatel

0

Zglos komentarz

Z
Zerocool 🏹 Łowca
8 lat temu

Wprowadzenie takiego egzaminu sprawiłoby, że PIS straciłby poparcie, dlatego nikt na to nie pozwoli. Co do srania na PO. Czy ma jakiś sens sr***e na g*wno?

0

Zglos komentarz

S
strachol90 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

A jesteś pewien ze każdy obywatel placu składki na ZUS? Służby nie a po kilkunastu latach płacimy im wysokie emerytury z podatków. Czy ci się to podoba czy nie to kiedys kościół dysponował ogromnym majątkiem uzyskanym przez wieki w darowiznach od wiernych i na tym zarabiał a komuna w latach 50 to ws...

A jesteś pewien ze każdy obywatel placu składki na ZUS? Służby nie a po kilkunastu latach płacimy im wysokie emerytury z podatków. Czy ci się to podoba czy nie to kiedys kościół dysponował ogromnym majątkiem uzyskanym przez wieki w darowiznach od wiernych i na tym zarabiał a komuna w latach 50 to wszystko zagarnęła. Dzis za to placimy

0

Zglos komentarz

S
siwy.41 🎖️ Snajper
8 lat temu

Orlen Możejki przynosiły straty- może pora na zysk. Dobra zmiana?

0

Zglos komentarz

Reklama