Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5Powinni ich wszystkich wywieźć po kongresie do Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu i zamknąć do końca życia .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Ocena rządu będzie w listopadzie"-przecie wiadomo jaka będzie..Wspaniała, narodowo-wyzwoleńcza bo to najlepsza zmiana na świecie, fenomenalna i w ogóle.."Przeprowadziliśmy za mało zmian personalnych" - oczywiście, kiedy wreszcie zmienicie papieża??Tak żeby miesięcznice przeprow...
"Ocena rządu będzie w listopadzie"-przecie wiadomo jaka będzie..Wspaniała, narodowo-wyzwoleńcza bo to najlepsza zmiana na świecie, fenomenalna i w ogóle.."Przeprowadziliśmy za mało zmian personalnych" - oczywiście, kiedy wreszcie zmienicie papieża??Tak żeby miesięcznice przeprowadzać w Rzymie,aby cały świat oglądał w telewizorni pokorne skromne długie marsze PiSu...do tzw."prawdy",aby lud pracujący a przede wszystkim niepracujący miast i wsi globu słuchał umoralniających"kazań"prezesa.Wtedy dopiero cywilizacja wejdzie na jedyne i słuszne tory rozwoju.Am
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Na kongresie PO za to kupę roboty zrobili, ustalali listę nowych kamienic do podpie^*`nia
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Do podpierd@@a to masz razem z cyganami śmietniki na Żoliborzu .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tam gdzie twoj tata jest pochowany? Zawsze tam chodzę sie wyszczac, wys**c i wyrzygac
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane