Reklama
Source: wgrane.pl

Live z Facebooka - Nigdy go nie rób kiedy prowadzisz!

przez neo86 — 8 lat temu
37

Zglos post

Reklama

Komentarze

21
P
pawel-wod 🎖️ Snajper
8 lat temu

tylko jak byście zauważyli że to pasażerki tylnych foteli w sedanie

0

Zglos komentarz

S
szakallo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ciekawe jakiego? Który sedan ma tak wielką tylną szybę boczną.

0

Zglos komentarz

O
oszustoslaw 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Podobno VW Beetle

0

Zglos komentarz

P
pawel-wod 🎖️ Snajper
8 lat temu

garbus

0

Zglos komentarz

Z
zordon85 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie trzeba wojny,sami się wykończą to tylko kwestia czasu

0

Zglos komentarz

B
biorgii 💩 JP 100%
8 lat temu

Bardziej wypadkowi sprzyjała nieumiejętność prowadzenia samochodu bo ona cały czas patrzyła na drogę. Telefon też zawinił, ale tak samo można zagapić się na radio czy d**e jakiejś dziewczyny na chodniku a przez to mieć dzwona ;)

0

Zglos komentarz

L
lukiiiiii 🌾 Wieśniak
8 lat temu

hatetepedwukropek//dudecomedy.co/two-girls-facebook-live-stream-their-deadly-car-crash/

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

bardzo dobrze się stało

0

Zglos komentarz

G
Gre1 🌾 Wieśniak
8 lat temu

bardzo dobrze się stało

0

Zglos komentarz

S
sabina100 🌾 Wieśniak
8 lat temu

selekcja naturalna tępych kurewek

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
8 lat temu

Niektórzy już nie odróżniają prawdy od fake-ów. Fake to niestety nie jest, prawda jest taka że jedna zginęła na miejscu a druga w szpitalu.

0

Zglos komentarz

Z
zajcew26 🏹 Łowca
8 lat temu

Przecież to ta z tym czymś na szyi prowadzi. Z przedniej kamerki efekt jest odbiciem. Poza tym na końcu widać jak niezdarnie kręci kierownicą przed dzwonem.

0

Zglos komentarz

E
E1000000 🌾 Wieśniak
8 lat temu

co tak zamilkły?

0

Zglos komentarz

P
payperday 💩 JP 100%
8 lat temu

Każda baba niezależnie od narodowości jest głupia jak polka...

0

Zglos komentarz

J
Jerun 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jakoś mi to na kiepski fake wygląda.

0

Zglos komentarz

N
neo86 ⚔️ Jedi
8 lat temu

Masz źródło: miscopy.com/7762/traffic/two-czech-girl-livestream-accident-one-death/

0

Zglos komentarz

L
lukiiiiii 🌾 Wieśniak
8 lat temu

http...

0

Zglos komentarz

S
schroeder 🌾 Wieśniak
8 lat temu

a co ma do wypadku, że prowadziły transmisję? Jechały po prostu za szybko, w dodatku kierowcę rozproszył ptak który narobił na przednią szybe.

0

Zglos komentarz

N
NIEN0RMALNY 🌾 Wieśniak
8 lat temu

chciałbym zobaczyć czat z tego :)

0

Zglos komentarz

P
pulok123 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jeden samochód - dwie baby i jeszcze zajęte czym innym to jak się to miało skończyć? Właśnie tak

0

Zglos komentarz

D
DkNG 🏹 Łowca
8 lat temu

Ciekawe gdzie one jechały furą z kółkiem po prawej stronie...

0

Zglos komentarz

A
agasia13 💩 JP 100%
8 lat temu

Po lewej stronie :) Kamera w telefonie pokazuje obraz odwrócony :)

0

Zglos komentarz

V
Vultus 😏 Szyderca
8 lat temu

agasia13 a możesz pokazać palcem swej prawej ręki, prawą rękę kierowcy, później lewą rękę kierowcy i powiedzieć później po której stronie jest kierownica?

0

Zglos komentarz

D
deef3 🌟 Padawan
8 lat temu

agasia13.....tylko przednia kamera w telefonie :) Szkoda mi dziewczyn , na głupie nie wyglądają i nie ma co kojarzyć wypadku z kręceniem , nie widać tu ani brawury ani nieuwagi kierowcy,przecież nie kierowca kręci film.

0

Zglos komentarz

S
szakallo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

deef3 - Oglądając to co robi kierowca to jedyny plus tych dwóch typiar to taki że nie zrobiły nikomu krzywdy.

0

Zglos komentarz

P
ptanoc 🏹 Łowca
8 lat temu

Pejsbuk minus 2 użytkowniczki.

0

Zglos komentarz

S
szakallo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Nie prawda na fejsie nie można usunąć konta.

0

Zglos komentarz

S
szakallo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Na Pejsbuku nie można usunąć konta więc - pejsbuk +2 typiary 0

0

Zglos komentarz

V
Vultus 😏 Szyderca
8 lat temu

szakallo, można usunąć konto, nie bredź głupot.

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
8 lat temu

Jedna kr***nka już podobno nie żyje a drugiej za głupotę zabrałbym prawko, samochód, posadził w pierdlu za umyslne spowodowanie śmierci drugiej osoby i jeszcze doklepał jej taka grzywnę, że nawet jakby się sprzedawała do 40 tki po zawyżonych cenach i tak by się nie wyrobiła z opłatą.

Jedna kr***nka już podobno nie żyje a drugiej za głupotę zabrałbym prawko, samochód, posadził w pierdlu za umyslne spowodowanie śmierci drugiej osoby i jeszcze doklepał jej taka grzywnę, że nawet jakby się sprzedawała do 40 tki po zawyżonych cenach i tak by się nie wyrobiła z opłatą.

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Ludzkość oczyszcza się z id****w i w ten sposób społeczeństwo staje się zdrowsze. Bardzo pożyteczny materiał, może chociaż z jeden po oglądnięciu zmusi się do refleksji. Macie swojego pejsbuka...

0

Zglos komentarz

C
czeskiwafel ⚔️ Jedi
8 lat temu

Daj babie samochód !!!

0

Zglos komentarz

R
ravenlord 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Tu nie ma co minusować. Albo mam wyjątkowe szczęście, albo to fakty. Praktycznie każdy niebezpieczny manewr, przy którym mogło dojść do kolizji był z powodu właśnie baby. Co KAŻDA z nich robiła? Bawiła się telefonem, lub gadała przez niego..

0

Zglos komentarz

A
asia192 💩 JP 100%
8 lat temu

ravenlord - z faktami nie wygrasz. Najwięcej wypadków śmiertelnych powodują mężczyźni. Zapraszam do policyjnych statystyk. Od kolizji jeszcze nikt nie umarł. Ale widocznie ciebie bardziej interesuje rzecz niż życie. Typowe dla mężczyzn, materializm aż się wylewa.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

@asia192, jak już chcesz używać szowinizmu, ogólników, seksizmu to przynajmniej rób to z klasą. Bo to co zaprezentował to jakieś pierdy obruszonej baby, która chciałaby bronić swoją płeć, ale jeszcze nie wie jak.

0

Zglos komentarz

R
ravenlord 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Sorry Asia, ale jednak jesteś durna jak but. Napisałem co mogło MI się przytrafić. Przy czym "kolizja" oznacza minimum drobny wypadek, ale kuźwa nie będę się rozpisywał szczegółowo. PS gó**o mnie obchodzą ogólne statystyki, gdzie większość kierowców to i tak mężczyźni.

Sorry Asia, ale jednak jesteś durna jak but. Napisałem co mogło MI się przytrafić. Przy czym "kolizja" oznacza minimum drobny wypadek, ale kuźwa nie będę się rozpisywał szczegółowo. PS gó**o mnie obchodzą ogólne statystyki, gdzie większość kierowców to i tak mężczyźni.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

jeśli przywaliły w jakąś bandę to nawet lepiej, przynajmniej nikomu nie zrobią już krzywdy swoją głupotą.

0

Zglos komentarz

Reklama