Reklama
Source: wgrane.pl

Facet zaczepia ludzi na Jarmarku Dominikańskim

przez seroten — 8 lat temu
32

Zglos post

Reklama

Komentarze

28
[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

@ojciecdyrektorrr. A ty co do mnie masz ?? poczekaj wyprzedzę odpowiedź... bo czytam te wasze wypociny już od lat i zaraz wyjdzie że jestem "Trollem" a ja najzwyczajniej w świecie założyłem sobie konto! i mam jedno jedyne!!! Pajacu obsr@ny a upodobania Sexualne mam Hetero, więc d**a bossa...

@ojciecdyrektorrr. A ty co do mnie masz ?? poczekaj wyprzedzę odpowiedź... bo czytam te wasze wypociny już od lat i zaraz wyjdzie że jestem "Trollem" a ja najzwyczajniej w świecie założyłem sobie konto! i mam jedno jedyne!!! Pajacu obsr@ny a upodobania Sexualne mam Hetero, więc d**a bossa i Maxi mnie interesuje tak jak zeszłoroczny śnieg, wypisując takie fantazje sam się ujawniasz Pe**le. Ciao!

0

Zglos komentarz

W
wiola1605 🌾 Wieśniak
8 lat temu

może i na wsi są ludzie prości ale ten typek jest zwykłym prostakiem

0

Zglos komentarz

P
pulok123 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Co za cham, prostak i wieśniak. Widać że chciał być śmieszny i zabłysnąć w internecie ale sposób iście prostacki i głupi

0

Zglos komentarz

M
mipa 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

nadaje sie do opozycji totalnej,PO chętnie go przyjmie

0

Zglos komentarz

A
aladar123 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Ten gość ma jakiś kanał na youtube?

0

Zglos komentarz

S
seba7654321 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Najszczesliwszy moment w życiu Rudego?? . . . . . Chemioterapia xD

0

Zglos komentarz

G
gangnam10 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Dziwne, że od nikogo n ie dostał w łeb, de**l jakiś...

0

Zglos komentarz

L
leeha 🏹 Łowca
8 lat temu

zazwyczaj takie łachudry sa na jednego strzała, oby trafil na mine

0

Zglos komentarz

T
Townsville 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Mam nadzieje ze dostal wpier.dol i wywiezli go do lasu

0

Zglos komentarz

P
pablo23pe 🌾 Wieśniak
8 lat temu

JAK CIĘ ZNAJDĘ TO CI RYJ ROZ**BIE

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
8 lat temu

A co to szczerba z muchą film robią?

0

Zglos komentarz

J
jarekaftyka 🌾 Wieśniak
8 lat temu

co za c**l ze nie zarobil w ryj

0

Zglos komentarz

D
8 lat temu

Fajny gość, słuchajcie biedaki polaki yebane, w jakim Zoo on tam był?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

3:50 CZAK NORIS

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Ciesz się k@rwo że na mnie nie trafiłeś. rozj@bałbym ci r@j tym cegłofonem .

0

Zglos komentarz

S
seebeeck 🌾 Wieśniak
8 lat temu

kozak w necie pi**a w świecie

0

Zglos komentarz

S
seebeeck 🌾 Wieśniak
8 lat temu

kozak w necie p;zda w świecie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

do budy k#rwo

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

było

0

Zglos komentarz

S
szakallo 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Jestem ciekawy ile dziadek dostałby odszkodowania w sądzie jakby pozwał tego id**tę.

0

Zglos komentarz

O
ojciecdyrektorrr 🏹 Łowca
8 lat temu

Cwaniak pokroju Bossanr0, Maxic**li i AxelSzwajs. Muszą się jakoś dowartościowywać w przerwach rypania sie wzajemnie w dup_e.

0

Zglos komentarz

W
wsi.spokojna 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Źle zrobiłeś, seroten. Niejako wspierasz tego chama, pokazując tu jak lży ludzi. Gdyby leciały obraźliwe słowa pod adresem Twoich bliskich, też byś to podał dalej? Nie wydaje mi się, raczej nie chciałbyś, żeby znów odczuli dyskomfort.

0

Zglos komentarz

M
Mietek231 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Gościu chciał by być jak Norbi który dawno temu wrzucał filmy na youtuba.

0

Zglos komentarz

H
heerind 😏 Szyderca
8 lat temu

Tylko Norbi nie kręcił normalnych ludzi bo wiedział jednak że taki to może coś, a menel to ch*ja mu zrobi.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Co tu robi mój stary filmik z wakacji z małpami?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
8 lat temu

Nagrywający na 100% jest Rudy!! i Poleruje Berło kilka razy dziennie.

0

Zglos komentarz

J
jasio0127 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Tyle ludzi i nikt mu w mordę nie dał, albo dał i powycinał he he

0

Zglos komentarz

P
PawelJarosz89 🏆 Master
8 lat temu

takiemu typowi bym ladowal odrazu w pape z czegoś cięzkiego

0

Zglos komentarz

M
8 lat temu

chcial byc jak Bartek USA ale mu nie wyszło

0

Zglos komentarz

T
toewel 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Co za cymbał, ofiary wybierał wyjątkowo kozacko. Zwykła gnida.

0

Zglos komentarz

T
tarika 🎖️ Snajper
8 lat temu

Facet chciał być smieszny, a jest tylko prostacki. Dopier. się do starszych ludzi. Doczeka się, że ktś mu buźkę przeflancuje. Nawet siedlwy pijaczek okazał sie od niego mądrzejszy.

0

Zglos komentarz

K
kogut500 🌾 Wieśniak
8 lat temu

żenada

0

Zglos komentarz

Reklama