Reklama
Reklama

Komentarze

5
K
kuboll1 🏹 Łowca
8 lat temu

maxiu wyjdz z doopy michnika i przestań wrzucać papkę na wiochę którą się tam konsumujesz zachłannie.Pomyśl samodzielnie.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

ON PROMUJE TEGO KTO MU PLACI

0

Zglos komentarz

I
Irvis30 🏹 Łowca
8 lat temu

Nie nie jest tak. Niech płaca albo nie robią syfu i nic nie blokują. Do manifestowania i kontrmanifestowania ma prawo każdy w tym kraju...do blokowania komuś czegoś a no już nie.

0

Zglos komentarz

B
bodan 🌾 Wieśniak
8 lat temu

MAXI KRULU BAWARII/erbach/BYDLO UBECKIE ZAPLACI.ZNOWU PRZEDRUK Z KOSZERNEJ tzw GW.

0

Zglos komentarz

K
kowala27 🎖️ Snajper
8 lat temu

Wazelinowy Płaszczak jak zwykle pierdzieli jak potrzaskany.

0

Zglos komentarz

J
8 lat temu

odlot to ty masz maxde**lku

0

Zglos komentarz

Reklama