Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
3czyli patologia bez dochodu i pracy ma propagandę za darmo, a jeśli oboje małżonkowie pracują płaca podwójnie BRAWO WY
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Trzeba się rozliczyć wspólnie... ale to nie ważne wyrwa haracz na to gebelsowskie dno
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przecież rudy powiedział żebyście nie płacili :D a następny mądry powiedział ze jak nie będziecie płacić, to wam to zrekompensuje :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
góra pisu już nie płaci czyli błaszczak szyszko glinski a skora ja nie płace to tez należe do elity czyli NA KOLANA RABIE POKŁOŃ SIE NAM LUDZKIM PANOM NEDZNY ROBAKU
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Góra pisu już nie płaci czyli błaszczak szyszko gliński a skorO ja nie płace to tez należę do elity czyli NA KOLANA RABIE POKŁOŃ SIĘ NAM LUDZKIM PANOM NĘDZNY ROBAKU
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
góra pisu już nie płaci czyli błaszczak szyszko gliński a skoro ja też nie płace to tez należę do elity czyli NA KOLANA RABIE POKŁOŃ SIĘ NAM LUDZKIM PANOM NĘDZNY ROBAKU
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane