Reklama
Reklama

Komentarze

5
L
laser86 🌾 Wieśniak
8 lat temu

to nie rz?d, to z was kochany kapitalizm

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

podatki nakłada rzad nie kapitalizm

0

Zglos komentarz

E
Ejkum-Kejkum 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

Akcyza - czyli prąd jest dobrem luksusowym...

0

Zglos komentarz

G
gajcy 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

bo ogolnie nawet gdyby prad byl za darmo to niestety trzeba wybudowac ,remontowac ,utrzymywac linie przesylowa,

0

Zglos komentarz

J
jakub1975wawa Czysta Moc
8 lat temu

plus domiar i podatki

0

Zglos komentarz

B
budrysio 🏹 Łowca
8 lat temu

utrzymanie kosztuje normalka ale tak np. taksówkarza też utrzymanie auta kosztuje ale nikt mu nie płaci jak nie jezdzi aby miał na utrzymanie, utrzymanie lokalu na sklep kosztuje itp.

0

Zglos komentarz

S
szwajceneger 🎯 Wyjadacz
8 lat temu

0,55zł za kWh ?!?! Nie wiem jak u was, ale my już od dawna mamy po 0,59 za kWh!!! Mieszkam na śląsku, i na mapie pisze że "0,53-0,54" ! Nie orientowałem się nigdy, być może w innych "sieciach" jest taniej?! Ale Ja mam w "tauronie" !!!

0

Zglos komentarz

B
budrysio 🏹 Łowca
8 lat temu

z gazem podobnie. Po zamianie kuchenki na indukcję pozostał mi tylko piec na gaz czyli latem zużycie zero m3 a co dwa miesiące rachunek zużycie 0m3 do zapłaty 150 zł

0

Zglos komentarz

Reklama