Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Sam te wstawki wymyślasz czy kamera Ci podsyła?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Koleś Ziobro powinien sie najpierw rozliczyć z kampani zkad jego rodzinka wzięła tyle kasy? Szczyt klimatycznt(niby) w kinie Kijów w Krakowie za kasiore z uni.Do dzisiaj sie nie rozliczyl on moze,nas by dawno pozamykali.Dobra zmiana żal d**e sciska.Ale miejmy nadzieje ze niedlugo zkonczy sie ten cyr...
Koleś Ziobro powinien sie najpierw rozliczyć z kampani zkad jego rodzinka wzięła tyle kasy? Szczyt klimatycznt(niby) w kinie Kijów w Krakowie za kasiore z uni.Do dzisiaj sie nie rozliczyl on moze,nas by dawno pozamykali.Dobra zmiana żal d**e sciska.Ale miejmy nadzieje ze niedlugo zkonczy sie ten cyrk pisiorski wraz z koalicjantami i ich ktos rozliczy do spodu,za te wszystkie dobre czyny.Kurski nastepny wspanialo usty.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane