Reklama
Reklama

Komentarze

2
R
radio9 🌾 Wieśniak
8 lat temu

Lepsze od DeuTUSKchland xD

0

Zglos komentarz

S
siwy.41 🎖️ Snajper
8 lat temu

Jasne, że lepsze przynajmniej kamienice bezpieczne będą... ;)

0

Zglos komentarz

M
mikojan321 🎖️ Snajper
8 lat temu

Obywatele RP dotowani z ROSJI? Czemu to coś jeszcze może funkcjonować?

0

Zglos komentarz

S
S221 🏆 Master
8 lat temu

Jestes głupi czy głupka udajesz ;)

0

Zglos komentarz

Reklama