Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
5jakub, jesteś kolejnym murzynem admina podobnie jak maksi/jurek/antykamera i reszta?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Po co? Bo następców Ryszarda Cyby u zbydlęcego UBywatelstwaRP dostatek.. Kubuś, popraw tytuł, bo nie za bardzo po polskiemu jest.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
bo ludzi z miesięcznicy atakuje stara ubejca co musi gdzieś wylać żale po obciętych emeryturkach, ludzie co potracili stołki zdobyte za czasów PO oraz wszelakiej maści gender warriorsi. Oni przeżywają traumę i są zdolni do wszystkiego. Na Woodstocku natomiast zlot dziecinady,gdzie 90% z nich mieszka...
bo ludzi z miesięcznicy atakuje stara ubejca co musi gdzieś wylać żale po obciętych emeryturkach, ludzie co potracili stołki zdobyte za czasów PO oraz wszelakiej maści gender warriorsi. Oni przeżywają traumę i są zdolni do wszystkiego. Na Woodstocku natomiast zlot dziecinady,gdzie 90% z nich mieszka z mamusią, trochę poćpają, potarzają się w błocie podrą mo**y i do domu spać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja tam widzę tylko jednego wylewajacego żale - zazwyczaj stoi na drabince otoczony dwoma kordonami policji. Tylko skąd te żale na naszą rzeczywistość, skoro cała władza jest w jego rękach?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
na twoją prośbę natępne co wrzucę to foto smolenskich snajperów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Snajperzy muszą być w razie ataku na rząd , będzie pretekst do użycia snajperów no paru agresywnych się odszczeli i przestaną się męczyć :-) :-) :-)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane