Podobne posty
Artysta dostanie socjal
Po roku od wyborów mam takie pytanie?
Ciekawe czy cenzura Nowej Wiochy tez usunie ta wstawke?
...z tym się muszę zgodzić...
Najwyzszy czas na normalnosc w Polsce...Kto jest za?
Tak tylko pytam,
Komentarze
2Dałem plusa ale z dużym oporem bo przecież PO też finansowało KK i Rydzyka a teraz udają porządnych. W polsce przydałaby się wolnościowa partia gdzie państwo odcina wszelkie dotacje i dopłaty wydając pieniądze tam gdzie są potrzebne.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
masz rację dlatego na po tez nie głosowałem, biję i punktóję pis dlatego że są przy władze dlatego śa za to odpowiedzialni, za dawanie kasy rydzykowi nie nawidze każdej partii,pozdrawiam miło poznać logiczną osobę
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
jest podpis platformy pod zdjeciem ale dla mnie sie on nie liczy
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to zdjęcie jest wrzucone dla konrastu mojej wstawki o nikoli lat 2 , która można skutecznie leczyć ale leczenie jest drogie i ministerstwo zdrowia nie chce dać kasy skazując ją na smierć. Wskazuje tylko gdzie jest ta brakująca kasa
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
JAK TO SIE MA DO dfinansowania PRZEZ PLATFUSY 300 MLN rocznie przez 8 lat DLA KOSZERNEJ tzw GW?jak ziarnko piasku do piramidy CHEOPSA.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane